RSS

13 Mart 2012 Salı

İNGİLTERE'DEN DÖNÜŞ

Çeşitli dillerde, ''HOŞGELDİNİZ''   yazısı ile karşılandık.(2.sıraya dikkat)3 gün boyunca ,her sabah ,dünyanın her tarafından gelen hanımlarla bu uzuuuunnnn kuyruğu beklemek zorunda kaldık. Japon, Arap, İngiliz, İskoç, Türk ,Fransız v,s...Çok güzel dostlukların oluştuğu bir fuardı .bu.
Bu da kaldığımız otel.Tipik İngiliz stili.Bütün binalar aynı gibiydi.Londra'ya 1 saat uzaklıkta Farnam village.Fuar alanına çok yakın olması nedeniyle, hemen hemen fuara katılanların  çoğunluğu ile ,aynı oteldeydik.Sanırım dünyada tek olan patchwork cutter'ların üreticisi ve  silikon moldların üreticisi. Karen Davis ile her sabah  kahvaltıda bir arada olmak ,güzel dostluklar kurabilmek  inanılmazdı.Sıcak kişilikler  ve mütevazilikleri ile  büyüleyiciydiler.Çok güzel çalışmalarını ,1-1 izleme fırsatı bulmak da ,benim içinde bir ayrıcalıktı...

1 yorum:

ihlamurcum dedi ki...

Ben bunu kaçırmışım, tipik bir ingiltere hayranıyımdır. Oğlum master yaparken altını üstüne getirdim, ve çok gezdim.Bir sürüde pasta malzemeleri satan yerler var, ohh ne keyifli geçmiştir.